Free Energy - Volná energie 2

29. května 2016 v 20:53
... pokračování
další úžasné zprávy přináší tito pánové

William Skinner


Veljko Milkovic


Ridgway BanksAaron Murakami


Walter Lovell

Bob Teal


Bob Neal

Paul Babcock


Infinity SAV© - Electromagnetic Generator 10kW FREE ENERGY


Jim Murray


Ismael Aviso

Tento pán sestavil elektrické auto na 1 běžnou autobaterii, která je ovšem po jízdě více nabitá než před jízdou. https://www.youtube.com/watch?v=4cJW2On1E54
Tato technologie je ovšem také původem Teslova. Je to tak že cívka generátoru na které se indukuje napětí se při maximální hodnotě napětí na velmi krátkou chvíli opravdu na tvrdo zkratuje. Po tomto krátkém šoku cívka vrátí mnohem vice energie. Je to tím že ten krátký impuls udělá vlnu v tom éteru a ten ji vzápětí vrátí několikrát.
toto je schema nějakého generátoru na tomto principu

Tento pán má také svoje stánky kde svou technologii nabízí k prodeji.
http://avisoenergy.com/ Asi se s nikým nedohodl.


Peter Lindemann

Mehran Tavakoli KESHE

velmi učeně mluvící pán, který toho mnoho tvrdí, ale nerad něco ukazuje, ale jestli je to pravda tak si držme klobouky.

Prof. Dr. - Ing. Konstantin Meyl

tento pán zprovoznil Teslovo zařízení na skalární vlny a je velkým propagátorem těchto vln na YouTube a má taky svoje stránky. http://www.meyl.eu/go/index.php?dir=30_Books&page=1&sublevel=0 Co to jsou skalární vlny (u nás rozdělujeme vlnění na podélné a příčné) skalární vlna je příčná v tomto případě elektromagnetická vlna. U podélného vlnění je to tak jako když si dva lidé stoupnou proti sobě a každý drží jeden konec švihadla a jeden z nich tím švihadlem švihne nahoru a zase dolů tak vznikne podélná vlna, která běží podél švihadla. Příčná vlna je něco podobného akorát se za to švihadlo zatáhne k sobě. (v případě švihadla vlastně nic neuvidíme, ale kdyby ti dva lidé měli mezi sebou nataženou dlouhou pružinu tak by něco vidět bylo)
Videa na YouTube:

a další videa stačí jen zadat na YouTube heslo "Meyl"

Další Velmi zajímavá videa se dají najít pod klíčovým slovem "TheOldScietist" také na YouTube.
Tato videa se zde, ale objevují a mizí podle toho jaké tam zrovna dají. Jde totiž o videa z tohoto serveru http://www.theoldscientist.co.uk kde se ale platí členství. Zato zde, ale profesionálním způsobem předvádí mnohé dosud ne zrovna běžné pokusy se zajímavými závěry. https://www.youtube.com/watch?v=4kDdvQUcQ-c

Určitě by tu neměl chybět TPU (Toroidal power unit) generátor) Stevena Marka

Ač to vypadá neuvěřitelně, ale je to možné. Toto velmi populární zapojení lze nalézt pod názvem Joule Thief. Je to samokmitající měnič, který je schopen pracovat s velmi malým vstupním napětím a dokáže tu baterii "vycucat" téměř do dna. Nic méně v tomto případě je to prostě ukázka toho že krátkými impulsy vysokého napětí se dá zářivka provozovat ještě úsporněji než jsme zvyklí.

Také zajímavý kanál

A tento pán tu má mnoho videí

Vodík

Další samostatnou skupinou jsou zařízení na výrobu vodíku

Internetem koluje příběh o Stanley Meyerovi,

který sestrojil zařízení, které s malou spotřebou energie produkovalo velké množství vodíku. Těžko říct, které chéma je na internetu to pravé a těžko říct jestli to ještě někdo po něm dokázal, protože ten člověk údajně zemřel při nehodě.
Dle mého bych si to představoval asi tak, že máme resonanční obvod, který má místo kondensátoru elektrody namočené ve vodě. nejdříve bude třeba nalézt správnou frekvenci při které vzniká maximum plynu a taky správné napětí (někde jsem viděl že by to mohlo být až 90V) a potom bude třeba upravit indukčnost cívky tak aby se resonanční kmitočet obvodu blížil frekvenci při které vzniká maximum plynu.
Existuje jedna pěkná Bakalářská práce.

Už si nevzpomenu kde,ale pokud mě paměť neklame tak si vzpomínám že jsem viděl video, kde (a tuším že to byl John Bedini) ponořil do vody kus jakéhosi odlitku a ono to bublalo to jsem ještě nechápal o co jde, ale později jsem narazil na to že existuje slitina (převážně hliníková), která umí rozkládat vodu na kyslík a vodík. S tímto nápadem přišel tento pán Samuel Freedman a ta slitina se jmenuje ChemaloyKavitační generátor páry

Jen tak mimochodem slyšeli jste někdy že elektrický impuls lze vyrobit výbuchem. Pokud si vzpomínám tak ve škole říkali že jaderný výbuch provází také elektrický impuls, který zničí všechnu elektroniku, ale že by dynamit vybuchlý v trubce na které ja namotaná cívka dokázal generovat elektrický impuls. Pro tohleto mám jediné vysvětlení. Ten výbuch spůsobí tlakovou vlnu ta tlaková vlna rozrazí také éter a vznikne vlna která se naindukuje na té cívce.

Resonanční generátor

Na tomto serveru se dají koupit videa o volné energii např. Bedini, Bearden a další.

Na tomto serveru je spousta zařízení

Zajímavá videa

No a tento server je jako seznam všech hloupých nápadů, ale kdo ví...

Tato stránka je zatím stále ve vývoji. Zdaleka neobsahuje všechno co se dá na internetu najít. Nic z toho zatím nemám vyzkoušené a tím pádem nemůžu nic potvrdit ani vyvrátit.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama